Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

  • Personi kontaktues: Astser
  • Telefoni: 0000000000
  • Adresa: Anka
  • Qyteti: Marchari
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 14 May 2019 9:01 am
  • Skadon 9868 ditë, 8 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi me reputacion

 

Kjo është vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për ata që kanë nevojë për të.

 

Nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e shërbimeve, paguani borxhet, paguani një makinë, merrni me qira apartament etj Mos hezitoni të më kontaktojnë, sepse misioni im në këtë tokë është serioz dhe i ndershëm Të sigurojë njerëzit me mbështetje financiare. si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e e-mailit: jeanpremier43@gmail.com

60 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: Jeanxdc
  • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook