Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

  • Personi kontaktues: Astser
  • Telefoni: 0000000000
  • Adresa: Anka
  • Qyteti: Marchari
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 20 December 2018 9:24 pm
  • Skadon 9966 ditë, 17 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit që janë në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, “paguani faturat tuaja elektrike”, paguani borxhet tuaja, “paguani një makinë” për të më kontaktuar, sepse misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

20 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook