Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 11 May 2019 5:07 pm
 • Skadon 9865 ditë, 16 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të rëndë

 

Kjo është vepra e Perëndisë, dhe misioni im mbi këtë tokë është të sigurojë mbështetje financiare për ata që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e shërbimeve, paguani borxhet, paguani një makinë, merrni me qira një apartament etj. Mos hezitoni të kontaktoni me mua për misionin tim për këtë Toka është që të mbështesë financiarisht njerëzit seriozë dhe të ndershëm. si unë

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

89 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook