Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 23 April 2019 9:59 pm
 • Skadon 9854 ditë, 1 orë
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje huash ndërmjet një individi të rëndë

 

Ata janë një punë e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua parash për të paguar qiranë, për të paguar faturat e energjisë elektrike, për të paguar borxhet tuaja, për të paguar një makinë, për të paguar një apartament etj. Mos hezitoni të kontaktoni me mua sepse misioni im në këtë toka është që të sjellë ndihmë financiare për njerëzit seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

90 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook