Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Macedonia
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 7 April 2019 11:30 am
 • Skadon 9831 ditë, 10 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të rëndë

 

Unë jam vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, në qoftë se keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet, paguani një makinë, paguani një apartament … dhe kështu me radhë Mos hezitoni të më kontaktoni sepse misioni im në këtë tokë është të ofrojë shërbime financiare të ndihmojë njerëzit seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

154 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook