Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 22 March 2019 5:22 pm
 • Skadon 9663 ditë, 8 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis personave me reputacion

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për ata që janë në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, paguani faturën e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja, paguani një makinë, paguani një apartament … etj Mos hezitoni të kontaktoni me mua për misionin tim në këtë Toka ka të bëjë me dhënien e ndihmës financiare personave seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

215 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook