Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Montenegro
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 12 February 2019 11:49 am
 • Skadon 9811 ditë, 1 orë
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje e huasë midis personave të respektuar

 

Unë punoj në këtë vend dhe ofroj ndihmë financiare për ata që janë në nevojë.

 

Postare, dyqan, pagesa e makinës, pagesa e apartamenteve, etj, mos hezitoni të më kontaktojnë për misionin tim në këtë Tokë – kjo është ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni me email: jeanpremier43@gmail.com

117 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook