Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 3 February 2019 3:17 pm
 • Skadon 9800 ditë, 6 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të rëndë

 

Unë jam puna e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sigurojë ndihmë financiare për ata që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua parash për të paguar qiranë, paguani faturat elektrike, paguani borxhet, paguani një makinë, paguani një apartament … dhe kështu me radhë. N Mos hezitoni të kontaktoni me mua, sepse misioni im në këtë tokë – ofroj ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

114 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook