Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 31 January 2019 5:17 am
 • Skadon 9617 ditë, 3 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje e huasë midis personave të respektuar

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për ata që janë në nevojë.

 

Prandaj, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, paguani faturën e energjisë elektrike, paguani borxhet, paguani makinën, paguani apartamentin, etj. Toka është ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

227 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook