Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 21 January 2019 7:31 pm
 • Skadon 9787 ditë, 10 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje huash midis një personi të rëndë

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, ju paguani faturat e shërbimeve, paguani borxhet, paguani një makinë, paguani për një banesë etj. Mos hezitoni të më kontaktoni, sepse misioni im në këtë tokë është të mbijetojë në sigurimin e mbështetjes financiare njerëz të sinqertë si unë

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

115 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook