Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeansert

  • Personi kontaktues: Astyser
  • Telefoni: 00000000000
  • Telefoni mobil: 00000000000
  • Adresa: Ankaser
  • Qyteti: Maserty
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 5 October 2018 7:47 am
  • Skadon 9925 ditë, 14 orëve
Jeansert

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

 

  Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit që janë në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua parash për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja ,, paguani një makinë ,, paguani një apartament … etj ,,, n Mos ngurroni të më kontaktojnë, sepse misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

39 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment