Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanser

  • Personi kontaktues: Astyser
  • Telefoni: 00000000000
  • Adresa: Ankaser
  • Qyteti: Marsery
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 15 October 2018 1:53 pm
  • Skadon 9718 ditë, 11 orëve
Jeanser

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis një personi të rëndë

Unë jam vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua parash për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja, paguani makinën tuaj, paguani banesën tuaj … etj., N Mos hezitoni më kontakto sepse misioni im në këtë tokë është të ofroj ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

153 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: Jeanxdc
  • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook