Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanser

  • Personi kontaktues: Asty
  • Telefoni: 000000000000
  • Telefoni mobil: 000000000000
  • Adresa: Anka
  • Qyteti: Marsdr
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 15 September 2018 7:33 am
  • Skadon 9784 ditë, 2 orëve

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis një personi të rëndë

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja ,, paguani makinën ,, paguani një apartament … etj ,, n mos u turpëro më drejto, sepse misioni im në këtë tokë është të ofroj ndihmë financiare për njerëzit seriozë dhe të ndershëm, si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

196 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment