Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

jasmine ela

 • Telefoni: 0122334455
 • Adresa: berat
 • Qyteti: berat
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 6000
 • Listuar: 4 December 2018 11:02 am
 • Skadon 9830 ditë, 8 orëve
jasmine ela
jasmine ela - Fotografi1jasmine ela - Fotografi2jasmine ela - Fotografi3

Përshkrimi

I jep hua dhe kredi nga 200.000,00 lek deri 12.738.802.000,00 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,50%. Unë jam në dispozicion për të marrë dhe për të shërbyer të gjithë njerëzit e interesuar dhe serioze. I bëj këto kredi në përgjithësi grante në fushat e mëposhtme:

* Kredi urgjente 

* kredi emergjente 

* kredi bujqësore 

* Financimi  

* Kredi për Investime 

* Kredi Car 

* Linja e kredisë 

* Mortgage dytë 

* shpengimin e kredisë 

* kredi personale 

* Tjera

Duke pritur për aplikacionet tuaja të kredisë, unë ju premtoj kënaqësinë të shpejtë dhe të plotë brenda disa orësh. 

Postë elektronike: jasmine_haryanto@aol.com

84 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jasmine
 • Anëtar prej: 25 January 2018

Shpalljet tjera të postuara nga jasmine

Latest items listed by jasmine »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jasmine
 • Anëtar prej: 25 January 2018

Shpalljet tjera të postuara nga jasmine

Latest items listed by jasmine »

Albanian në Facebook