Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

james

 • Personi kontaktues: ofertën e kredisë
 • Telefoni: 01234560
 • Telefoni mobil: 0123456
 • Fax: 00229
 • Adresa: albani
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 2000
 • Listuar: 1 November 2017 2:51 pm
 • Skadon 9374 ditë, 10 orëve
james

Përshkrimi

Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes!
Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e tyre mujor ose vjetor.
Faleminderit që të më kontaktoni për më shumë detaje të mia
 
  fushat e ndërhyrjes:
- Kreditë financiare
- Kredi për shtëpi
- Kredi për investime
- Kreditë e makinave
- Konsolidimi i borxhit
- Blerja e kredisë
- Kreditë personale
Për më shumë informacion, mund të më gjeni
Përgjigju në adresën time e-mail: jamesfinance16@gmail.com

467 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Albanian në Facebook