Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

james

 • Personi kontaktues: oferta e kredisë
 • Telefoni: 01234560
 • Telefoni mobil: 0123456
 • Fax: 2000
 • Adresa: 02231
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Adresa www: 02231
 • Listuar: 1 November 2017 3:38 pm
 • Skadon 9060 ditë, 22 orëve
james

Përshkrimi

Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes!

Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e tyre mujor ose vjetor.

Faleminderit që të më kontaktoni për më shumë detaje të mia

Email: jamesfinance16@gmail.com

 

  fushat e ndërhyrjes:

- Kreditë financiare

- Kredi për shtëpi

- Kredi për investime

- Kreditë e makinave

- Konsolidimi i borxhit

- Blerja e kredisë

- Kreditë personale

Për më shumë informacion, mund të më gjeni

Përgjigju në adresën time e-mail: jamesfinance16@gmail.com

554 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Albanian në Facebook