Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

james

 • Personi kontaktues: oferta e kredisë
 • Telefoni: 1234560
 • Telefoni mobil: 123654
 • Fax: 00222
 • Adresa: jamescredito@gmail.com
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Listuar: 1 November 2017 3:07 pm
 • Skadon 9058 ditë, 7 orëve
james

Përshkrimi

Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes!
Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e tyre mujor ose vjetor.
Faleminderit që të më kontaktoni për më shumë detaje të mia

540 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: james
 • Anëtar prej: 1 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga james

Latest items listed by james »

Albanian në Facebook