Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Instituti Amerikan i Suksesit

 • Personi kontaktues: Mimoza Thaqi
 • Telefoni: 0038975305999
 • Telefoni mobil: 0038975305999
 • Fax: 5256899
 • Adresa: rr.gostivARIT NR
 • Qyteti: TETOVA
 • Country: Macedonia
 • Kodi postal: 1200
 • Adresa www: blog.mimozathaqi.com
 • Listuar: 6 February 2013 11:30 am
 • Skadon 8096 ditë, 17 orëve
Instituti Amerikan i Suksesit

Përshkrimi

• Liri Financiare
• Krijim i pasurisё
• Shёndet Dinamik
• Dhe Mirёqenje Emocionale

AIS ёshtё nje grup global i njerёzve me ndikim tё lartё nё mendje, tё pasur, dhe tё orientuar nga liria, nga biznese tё ndryshme, tё sektorit ekonomik dhe social. Qёllimi i AIS ёshtё tё ofrojё njё parajsё tё sigurtё ku anёtarёt mund tё ndёrtojnё lidhje tё gjata reciproke beneficiale pёr tё ndihmuar njёri tjetrin qё mё mirё tё arrinё qёllimet e tyre perkatёse, dёshirat dhe ёndёrat. Besimi ёshtё qё kjo aftёsi e rralle dhe unike pёr tё bashkёpunuar me njerёz mbarё botёs i lejon çdo anёtari avantazhe speciale qё ata nuk do ti kishin si individ tё izoluar.

5,802 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Mimoza
 • Anëtar prej: 6 February 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Mimoza

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Mimoza »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Mimoza
 • Anëtar prej: 6 February 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Mimoza

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Mimoza »

Albanian në Facebook