Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Informacion

 • Telefoni: 888888888
 • Adresa: albania
 • Qyteti: peshkopi
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 9654
 • Listuar: 27 March 2019 12:04 pm
 • Skadon 9533 ditë, 7 orëve
Informacion

Përshkrimi

Hi ‘

Informacion ‘

Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
A e dini se të gjithë ne kemi nevojë që dikush të besojë për të arritur qëllimet tona dhe që ne kemi një mori projektesh në mendje për të arritur një të ardhme më të mirë për fëmijët tanë. Pra, momenti i realizimit të projekteve tona ka ardhur dhe ne duhet të shfrytëzojmë mundësinë për të arritur objektivat tona shpejt. Kjo është një mundësi që të mos humbasësh për këdo që dëshiron të fillojë biznesin e vet, të ndërtojë një shtëpi, të blejë një makinë ose për shumë gjëra të tjera që u nevojiten.
Për më shumë detaje, na kontaktoni me email ose whatsapp.
email: fredericameco@gmail.com

whatsapp: +1 (334) 553-2845

 

173 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Frederica
 • Anëtar prej: 25 March 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Frederica

Latest items listed by Frederica »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Frederica
 • Anëtar prej: 25 March 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Frederica

Latest items listed by Frederica »

Albanian në Facebook