Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Iliria Agentur

 • Personi kontaktues: Shemsedin Jashari
 • Telefoni: +49 234 387431
 • Telefoni mobil: +49 179 5091634
 • Fax: +49 234 8790340
 • Adresa: Haupstr 190
 • Qyteti: Bochum
 • Country: Germany
 • Kodi postal: 44892
 • Adresa www: http://www.iliria-agentur.com
 • Listuar: 27 August 2011 5:31 pm
 • Skadon 6800 ditë, 14 orëve
Iliria Agentur

Përshkrimi

Filozofia e firmes sone eshte klienti ne rradhe te pare.

Klienteve tane ju ofrojme nje sherbim cilesor dhe profesional ne keto fusha: fluturime me aeroplane, udhetime me autobuse, aranzhmane turistike dhe ture kulturo-historike per ne Shqiperi, Ulqin dhe vende te ndryshme, lundrime me traget, marketing, kredi, pjesmarrje ne panaire, oferta pune, webdesign, online shoping dhe oferta tjera.

4,093 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook