Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Huazimi i financimit të huasë

  • Telefoni: 0645432309
  • Adresa: KOSOVE
  • Qyteti: KOSOVE
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 100
  • Listuar: 14 March 2019 12:01 pm
  • Skadon 9928 ditë, 4 orëve
Huazimi i financimit të huasë

Përshkrimi

Kam një kapital prej 40,000,000 € që kam vënë në dispozicion të të gjithë njerëzve seriozë që duan të marrin hua për zbatimin e projektit. Kjo kredi do t’i jepej të gjithë njerëzve seriozë në afat të shkurtër dhe të gjatë; të gjithë njerëzit që duan këtë hua. Norma e interesit prej 2% në një vit të caktuar është huazuar sepse, në veçanti, nuk dua të shkel Akti i Usurisë. Në varësi të shumës së kredisë, ju mund të paguani një maksimum prej 2 deri në 30 vjet. Ju takon për të parë pagesën mujore. Për të përfituar nga kjo kredi vetëm borxhit të njohura të njohjes së shkrimit të dorës dhe gjithashtu disa pjesë për të siguruar. Më dërgoni me email: cximenez0@gmail.com

31 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: CXIMENEZ
  • Anëtar prej: 10 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga CXIMENEZ

Latest items listed by CXIMENEZ »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment