Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Huazimi Financimi Credit

  • Telefoni: 0645432309
  • Adresa: rue de albanie
  • Qyteti: ALBANIE
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 16
  • Listuar: 12 September 2018 8:59 am
  • Skadon 9780 ditë
Huazimi Financimi Credit

Përshkrimi

Unë kam një kapital prej 40.000.000 € që kam vënë në dispozicion të të gjithë njerëzve serioze që duan për të bërë gati për një projekt. Kjo kredi do të jepet në afat të shkurtër dhe afatgjatë për të gjithë njerëzit seriozë; të gjithë individët që duan këtë hua. Interesi 2% në vit është lon shuma huazuara, sepse duke qenë të veçantë unë nuk dua të shkelin ligjin kamatën. Ju mund të paguani maksimumin prej 2 deri në 30 vjet në varësi të shumës së huazuar. Varet nga ju që të shihni përshtatshmërinë tuaj për pagesat mujore. Për të përfituar nga kjo kredi vetëm një njohje të certifikuar të borxhit me shkrim dore dhe gjithashtu disa pjesë për të siguruar. Shkruani mua: cximenez0@gmail.com

190 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment