Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

huadhënies në mesin e individëve

  • Telefoni: 0645432309
  • Adresa: KOSSOVA
  • Qyteti: KOSSOVA
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 18000
  • Listuar: 16 August 2018 11:40 am
  • Skadon 9659 ditë, 10 orëve
huadhënies në mesin e individëve

Përshkrimi

Unë jam një individ i cili ofron kredi variojnë nga 1000 € për € 10 milion. Kush është në të vërtetë nevojë. Kjo është një mundësi për ju që duan të fillojnë biznes apo kanë projekte që ju mund të shpejt të kontaktoni me mua, sepse e para është gjithmonë më të mirë. Shuma e kreditimit do të kthehet për periudhën nga 4 muaj deri në 20 vjet, me kusht që të respektohen rregullat dhe ligjet e aplikueshme, dhe në qoftë se jeni duke kërkuar për një kredi, ju lutem më kontaktoni në: cximenez0@gmail.com
Shënim: Kredia marra për tre ditë maximun nëse ju praktikë shpejtë. Nxito të më përgjigjesh thoni ju huazuar në një kohë të shkurtër.
faleminderit

174 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook