Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Hua

  • Telefoni: 0690348760
  • Adresa: 12 rue des banquiers
  • Qyteti: Gjonme
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3027
  • Listuar: 8 March 2018 12:25 pm
  • Skadon 9620 ditë, 17 orëve
Hua

Përshkrimi

Jemi individë që ofrojnë kredi para individëve të cilët kanë nevojë për biznese të vogla, investime personale për vetëm 5% deri në 25% interes, varësisht nga shuma e kërkuar për të dhënë nga 5.000euro në 75.500.000euro €. Ne bëjmë kredi lokale dhe kredi ndërkombëtare për njerëzit në mbarë botën. Ne japim kredi për atë që paguani janë minimale. Organizata jonë nuk është bankë dhe ne nuk kërkojmë shumë dokumente, por vetëm dhe të ndershëm dhe të besueshëm. na kontaktoni sot dhe na tregoni shumën e parave që doni të jepni. Ne jemi të gatshëm të plotësojmë kandidatët tanë brenda 72 ose 6 orësh pas pranimit të kërkesës suaj të formuluar. nëse jeni të interesuar, ju lutemi na kontaktoni

Email: julebredin@gmail.com

245 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: jule bredin
  • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook