Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Hotel Albes

 • Telefoni: 044 484 104
 • Telefoni mobil: 049 633 133
 • Adresa: Magjistrale Prizren Prishtinë
 • Qyteti: Korishë, kilometri i 5-të nga Prizreni
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 20550
 • Adresa www: www.hotelalbes.com
 • Listuar: 13 June 2011 9:58 pm
 • Skadon 6001 ditë, 16 orëve
Hotel Albes
Hotel Albes - Fotografi1Hotel Albes - Fotografi2Hotel Albes - Fotografi3Hotel Albes - Fotografi4

Përshkrimi

Ne tek Hotel Restorant Albes kemi vënë cilësinë në shërbim të mysafirëve tanë, duke ofruar zgjidhje të shumta për shije të ndryshme. Ambienti çlodhës dhe enterieri i përkryer mundëson të gjeni magjinë e kënaqësisë.

Hoteli posedon restorant, saunë, lobby bar, dhoma dhe apartamente luksoze, të pajisura me kondicioner, internet telefon, televizion, mini bar, banjo, vaska me hidromasazh (jakuzi), dhe 24 orë shërbim të dhomës

-Sallë për konferenca dhe ahengje deri në 700 persona
-Salla dytësore e konferencave për mbi 70 persona
-Restaurant – sallë me kapacitet deri 250 persona
-Lobby Bar me kapacitet deri 45 persona
-18 dhoma dhe apartamente luksoze me 46 shtretër
-Vendparkim për 200 vetura
-Menu e pasur tradicionale dhe internacionale
-Shërbim të dhomës

Në Hotel Albes ju do të gjeni ambientin që keni kërkuar gjatë, dhoma dhe apartamente të cilësisë së lartë me stil unik dhe modern, në mënyrë që ju të ndiheni qetë dhe mirë sikur në shtëpinë tuaj.

9,246 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook