Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Hidro & Elektro Instalime

 • Personi kontaktues: Naim
 • Telefoni: +37744662961
 • Telefoni mobil: +377-44-662-961
 • Adresa: Rr. Hagji Zeka
 • Qyteti: Prishtine
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Listuar: 10 February 2012 9:33 am
 • Skadon 7337 ditë, 21 orëve

Përshkrimi

Kryej keto pune ndertimore inastalimin e ujit  dhe te kanalizimit , montim te sanitaris, montim te rezervarve me ramje te lir dhe me pomp , bej edhe ventillimin e banjove dhe te kuzhinave , instalime elektrike , instalime te rjetit kabllor , si dhe bej intervenime ne prishjet qe ndollim ne jeten e perditshme , si dhe posedoj te gjith matrialin te ujit , kanalizimit dhe matriale elektrike

3,135 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Naim
 • Anëtar prej: 10 February 2012

Shpalljet tjera të postuara nga Naim

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Naim »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Naim
 • Anëtar prej: 10 February 2012

Shpalljet tjera të postuara nga Naim

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Naim »

Albanian në Facebook