Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Grupi muzikor i Lugut të Drinit “Vëllezrit Mrijaj”

 • Personi kontaktues: Mihill ose Gjevalin Mrijaj
 • Telefoni: +37744222917
 • Adresa: Klinë
 • Qyteti: Klinë
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 32000
 • Adresa www: lek-p-mrijaj@hotmail.com
 • Listuar: 4 February 2013 10:39 pm
 • Skadon 7861 ditë, 5 orëve
Grupi muzikor i Lugut të Drinit “Vëllezrit Mrijaj”

Përshkrimi

Grupi muzikor i Lugut të Drinit “Vëllezrit Mrijaj” ne Diasporë Gjermani ofrojnë muzikë LIVE per darsma dhe ahenge te ndryshme.

1,555 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Lek
 • Anëtar prej: 4 February 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Lek

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Lek »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Lek
 • Anëtar prej: 4 February 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Lek

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Lek »

Albanian në Facebook