Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Grand Dental Hospital

 • Personi kontaktues: enxhi
 • Telefoni: 0699555555
 • Telefoni mobil: 0699555555
 • Adresa: rreth rrotullimi zogut te zi
 • Qyteti: tirane
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 12345
 • Adresa www: www.granddental.al
 • Listuar: 29 November 2014 11:02 pm
 • Skadon 8454 ditë, 9 orëve
Grand Dental Hospital
Grand Dental Hospital - Fotografi1Grand Dental Hospital - Fotografi2

Përshkrimi

Spitali me i ri dentar ne Tirane Grand Dental, ne dispozicionin tuaj 24 ore ne dite, ne cdo dite te javes ofron per ju cilesine me te larte te sherbimit me paisje te teknologjise se fundit, me materiale konsumi cilesore, me nje staf te kualifikuar dhe miqesor. Ne kliniken tone perdoren pajisje e materiale bashkekohore, te cilat garantojne cilesi, jetegjatesi e siguri. Prane nesh do te gjeni te gjitha teknikat dhe metodat e specializuara te sherbimeve stomatologjike te cilat u japin zgjidhje problemeve te shendetit tuaj dentar. Pajisur me nje laborator dentar nga me modernet dhe aparatura radiografike dixhitale, teknologjine CAD/CAM, Grand Dental redukton kostot e trajtimeve dentare pa kompromentuar kualitetin e sherbimit duke ofruar keshtu cmimet me konkuruese.
Ju bejm me dije qe ne javen e pare te hapjes Grand Dental ofron per ju 20% zbritje. Nxitoni te perfitoni dhe ju!

1,835 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: enxhi
 • Anëtar prej: 29 November 2014

Shpalljet tjera të postuara nga enxhi

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by enxhi »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: enxhi
 • Anëtar prej: 29 November 2014

Shpalljet tjera të postuara nga enxhi

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by enxhi »

Albanian në Facebook