Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

GOLBAL

 • Personi kontaktues: petershell
 • Telefoni: +22965615061
 • Telefoni mobil: +22965615061
 • Fax: 2000
 • Adresa: roma
 • Qyteti: roma
 • Country: Montenegro
 • Kodi postal: 20
 • Adresa www: petershell95@gmail.com
 • Listuar: 10 December 2018 6:51 am
 • Skadon 9718 ditë, 5 orëve
GOLBAL

Përshkrimi

Është tashmë Krishtlindje. Oferta e shpejtë e kredisë në 24 orë,

Kreditë ndërmjet individëve

Përshëndetje, jap kredi për të gjithë njerëzit në dështim financiar. Oferta ime është e kufizuar në 5,000,000 euro dhe norma e interesit është 2%.

Adresa ime e postës elektronike është: petershell95@gmail.com

Whatsapp: 22965615061

 

77 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook