Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

gestion

 • Personi kontaktues: 00000000
 • Telefoni: 00000000
 • Telefoni mobil: 00000000
 • Fax: 00000000
 • Adresa: Albanian
 • Qyteti: Albanian
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 80070
 • Adresa www: mariialuzhniak123@gmail.com
 • Listuar: 4 December 2018 8:18 pm
 • Skadon 9456 ditë, 15 orëve
gestion

Përshkrimi

Përshëndetje,

 

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. me

 

një kapital që do të përdoret për të dhënë hua afatshkurtra dhe afatgjata midis individëve

që varion nga 4000 € në 650.000.000 € për të gjithë personat e rëndë që janë në Kosovë

nevojat reale, norma e interesit është 4% në vit. I jap kredi financiare

, Kredi për Shtëpi, Kredi për Investime, Kredi për Makinën, Kredi Personale.

Pra, këtu është informacioni ynë për të na kontaktuar.

 

email ………… mariialuzhniak123@gmail.com

whatsapp ……….. +22960768695

 

përzemërsisht

320 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: mariia
 • Anëtar prej: 4 December 2018

Shpalljet tjera të postuara nga mariia

Latest items listed by mariia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: mariia
 • Anëtar prej: 4 December 2018

Shpalljet tjera të postuara nga mariia

Latest items listed by mariia »

Albanian në Facebook