Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Garantuar 2% të ofrojë kredi

  • Telefoni: 355581225511
  • Adresa: Rruga e Elbasanit No. 13 Tirana, ALBANIA
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3645
  • Listuar: 22 October 2014 11:05 am
  • Skadon 8485 ditë, 10 orëve
Garantuar 2% të ofrojë kredi

Përshkrimi

Garantuar 2% të ofrojë kredi 

 

Ky është një organ komerciale për pasuri të patundshme, Ne ofrojmë çdo lloj i kredisë për individët dhe kompanitë deri në $ 45,000,000.00, të tilla si të fillojë-up kredi biznesi, hotele kredi, kredi kompani, kredi të ndërtimit, kredi sigurimit, kredi spital, kredi e makinave, ndërtimin të kredisë shtëpi, pastrimin e borxhit etj në një normë minimale interesi prej 2% në vjetore dhe me 100% Garancia e siguroi. 

ju lutem na kontaktoni përmes: independentmortgage_financehome@outlook.com 

 

Aplikantët mund të na kontaktoni përsëri me detajet më poshtë 

 

* Emri i plotë 

 

* Shuma dhe kohëzgjatja 

 

* Vendi dhe shteti 

 

* Numri i telefonit dhe gjinore

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook