Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Financimi paratë

 • Personi kontaktues: Philippe
 • Telefoni: 0676545434
 • Adresa: 83
 • Qyteti: Lushnja
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 5002
 • Listuar: 10 June 2017 11:02 am
 • Skadon 9170 ditë, 9 orëve
Financimi paratë

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe Znj

 

Ky mesazh është për individët, të varfrit, apo ata

të cilët janë në nevojë për një kredi të veçantë për të rindërtuar e tyre

jeta. ju jeni gati për të kërkuar për të rritur tuaj

Aktivitetet qoftë për një projekt apo për ju

blerë një apartament, por ju janë të ndaluara bankare ose

Dosja u refuzua në bankë. Unë jam një individ I grante

kredi variojnë nga 4.000 € deri 20.500.000 € për të gjithë në gjendje të

në përputhje me kushtet. Unë nuk jam një bankë dhe unë nuk kanë nevojë

shumë dokumente që besoni ju, por ju duhet të jenë të

Vetëm një person, i ndershëm, i besueshëm dhe i urtë. I dhënë kredi

Njerëzit që jetojnë në të gjithë Evropën dhe në botë (

Franca, Belgjika, Kanadaja, Zvicra, Rumania, Italia, Spanja,

Portugal …). Kursi im e interesit është 2% an.Si ju duhet

Paratë për arsye të tjera, mos hezitoni të kontaktoni me mua

shumë informacion. Unë jam në dispozicion për të përmbushur klientët e mi

një maksimum prej 3 ditëve nga marrja e formën tuaj

Kërkesa. Nëse jeni të interesuar, ju lutem kontaktoni me mua për më shumë

e informacionit.

 

email: cheylanphilippe14@outlook.fr

326 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: PHILIPPE
 • Anëtar prej: 10 June 2017

Shpalljet tjera të postuara nga PHILIPPE

Latest items listed by PHILIPPE »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: PHILIPPE
 • Anëtar prej: 10 June 2017

Shpalljet tjera të postuara nga PHILIPPE

Latest items listed by PHILIPPE »

Albanian në Facebook