Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Financimi i parave

 • Telefoni: 22966932537
 • Adresa: Kosovo
 • Qyteti: pristina
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Listuar: 9 September 2019 1:48 pm
 • Skadon 9738 ditë, 7 orëve
Financimi i parave

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe znj

 

Ky mesazh është për individët, të varfrit, ose të gjithë ata

të cilët kanë nevojë për një hua të veçantë për rindërtimin e tyre

jeta. ju jeni duke kërkuar një hua për ose të ringjallni

ose për realizimin e një projekti ose për ju

blej një apartament, por ju jeni ndaluar bankar ose tuaj

dosja u refuzua në bankë. Unë jam një individ privat që jap

kredi që shkojnë nga 4.000€ në 9.000.000€ për këdo që është në gjendje të

respektoni kushtet. Unë nuk jam banka dhe nuk kërkoj

shumë dokumente që ju besojnë, por ju duhet të jeni

një person i ndershëm, i ndershëm, i mençur dhe i besueshëm. Unë jap kredi për të

të gjallë në të gjithë Evropën dhe të gjithë botën (

Franca, Belgjika, Kanadaja, Shqipëria, Zvicra, Kosova, Rumania, Italia, Spanja,

Portugalia …). Norma ime e interesit është 2% në vit. Nëse keni nevojë

paratë për arsye të tjera, mos hezitoni të më kontaktojnë

më shumë informacion. Unë jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në

maksimumi 3 ditë pas pranimit të formularit tuaj

e kërkesës. Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni për më shumë

më shumë informacion.

 

email: novo_credit38@yahoo.com

 

Megjithatë, mund të na kontaktoni nga whatsapp në numrin tonë të ardhshëm: +33754095733

 

Ju gjithashtu mund të na kontaktoni në viber në numrin e mëposhtëm për më shumë informacion në lidhje me kërkesën tuaj të kredisë: +22966932537

85 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Novo Credit
 • Anëtar prej: 4 September 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Novo Credit

Latest items listed by Novo Credit »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Novo Credit
 • Anëtar prej: 4 September 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Novo Credit

Latest items listed by Novo Credit »

Albanian në Facebook