Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

FINANCIMI I KREDISË SË PARAVE PËR SOLVIMIN E PROBLEMEVE

  • Personi kontaktues: Lauriencia
  • Telefoni: 07232667621
  • Telefoni mobil: 0989434123
  • Adresa: 9907 ditë, 23 orëve
  • Qyteti: Peja
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 1500
  • Listuar: 16 June 2019 12:43 pm
  • Skadon 9647 ditë
FINANCIMI I KREDISË SË PARAVE PËR SOLVIMIN E PROBLEMEVE

Përshkrimi

Përshëndetni të gjithë!

Unë u drejtohem të gjithë individëve në nevojë që t’u themi atyre se ne jemi një strukturë financiare me një sistem ligjor të besueshëm që i jep 1,000 deri në 900,000,000 euro para për këdo që mund të paguajë normën e interesit prej 2% në vit dhe një afat kohor prej 1 deri në 15 vjet, rreth shumës së kërkuar. Unë e bëj këtë në fushat e mëposhtme: – huatë financiare – huatë e pasurive të patundshme – huatë e investimeve – huatë e kredisë – konsolidimi i borxhit – rikthimi i kredisë – jeni në dosje nëse jeni të vërtetë nevojë për të. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës ose whatsapp për më shumë informacion.

mail: lauriencia.ruiz1@gmail.com

239 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment