Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Financimi i kredisë dhe oferta e huave

 • Telefoni: 0648795214
 • Adresa: 12 rue des banquiers
 • Qyteti: Bujares
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3027
 • Listuar: 8 March 2018 12:19 pm
 • Skadon 9559 ditë, 9 orëve
Financimi i kredisë dhe oferta e huave

Përshkrimi

Përshëndetje, unë jam një menaxher i biznesit dhe ofroj kredi për këdo që ka karakter të mirë dhe që ka një burim të të ardhurave mujore. Unë ofroj kredite prej 2.000 deri 1.000.000 € me një normë interesi prej 3% në vit. Unë do të doja të specifikoj se furnizimi i disa dokumenteve do të jetë thelbësor por pa pagesë para pranimit të kredisë. Unë mbetem i hapur për çdo propozim të investimit, prandaj mos hezitoni të më kontaktojnë

Email: julebredin@gmail.com

 

243 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Albanian në Facebook