Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Financave, Investimeve ose Ofertës për Kredi Individuale

 • Telefoni: 659220059
 • Fax: 5000
 • Adresa: Stará Voda
 • Qyteti: Stará Voda
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 1323
 • Listuar: 19 January 2018 10:52 pm
 • Skadon 9539 ditë, 18 orëve
Financave, Investimeve ose Ofertës për Kredi Individuale

Përshkrimi

Përshëndetje, po kërkoj njerëz me ide serioze ose që kanë filluar një projekt dhe që nuk kanë fonde dhe njerëz që kanë nevojë për kredi emergjente për të zgjidhur një situatë të caktuar. Në fillim nuk jam as një investitor i madh, as një biznesmen. Unë jam një inxhinier i ri por shumë i motivuar për të konkretizuar njohuritë e mia në projekte në terren. Unë jam duke kërkuar për njerëz që kanë njëfarë know-how dhe besim në projektet e tyre … Sektori nuk ka rëndësi shumë a priori. Për çdo kontakt, ju lutem më kontaktoni drejtpërsëdrejti duke iu përgjigjur vetëm kësaj letre që ju falënderoj që keni marrë dhe se keni marrë vështirësi për të lexuar saktë. duke përdorur këtë adresë e-mail e cila është kryesore ime për të më kontaktuar: mopn19@post.cz

271 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: JANA BISOVA
 • Anëtar prej: 19 January 2018

Shpalljet tjera të postuara nga JANA BISOVA

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by JANA BISOVA »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: JANA BISOVA
 • Anëtar prej: 19 January 2018

Shpalljet tjera të postuara nga JANA BISOVA

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by JANA BISOVA »

Albanian në Facebook