Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Financat jetike

  • Personi kontaktues: Këshilltar Financiar
  • Telefoni: +3353982012546
  • Adresa: poteau
  • Qyteti: lac
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 4718
  • Listuar: 26 May 2015 3:47 pm
  • Skadon 8730 ditë, 13 orëve
Financat jetike
Financat jetike - Fotografi1Financat jetike - Fotografi2

Përshkrimi

Përshëndetje për ju

Unë jam veçanërisht në një shkëmbimeve financiare ndërkombëtare dhe ka një kapital të rëndësishme

kështu që unë përfitoj nga ky rast për të ju informuar se unë i jep kredi për njerëzit që kanë nevojë për një kredi

për një projekt apo për ndonjë model tjetër. Norma interesi im është 2,5-4,75% gjatë një periudhe e zgjedhjes suaj.

Unë ju ofruar mundësinë për kredi variojnë nga 5,000 deri 2,5.00.000 Euro. Shlyerja e kredisë fillon katër muaj pas transferimit të fondeve në llogarinë tuaj bankare dhe është me pagesë mujore. atëherë mos hezitoni të më kontaktoni me e-mail për më shumë informacion, nëse jeni të interesuar në çdo kohë.

Unë do të jetë duke pritur për postën tuaj

përzemërsisht

Jose Gualberto

792 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Jose GUALBERTO

Latest items listed by Jose GUALBERTO »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Jose GUALBERTO

Latest items listed by Jose GUALBERTO »

Albanian në Facebook