Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Filloni biznesin tuaj me këtë hua.

Filloni biznesin tuaj me këtë hua.

Përshkrimi

Email: lauriencia.ruiz1@gmail.com

 

keni nevojë për ndihmë për projektin e pasurive të paluajtshme, duke krijuar biznesin tuaj, ri-mbledhni aktivitetin tuaj 

 

personal, keni dëshirë për të arritur, kontaktoni

Ne kemi një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata që variojnë nga 2,000€ në 2,000,000€ për 

 

çdo

person serioz që dëshiron këtë hua. 3% interes në vit sipas shumës së huazuar sepse është e veçantë unë nuk dua të shkelin 

 

ligjin për kamatën. Ju mund të paguani përsëri

1 deri në 10 vjet maksimale në varësi të shumës së huazuar. ju takon për të parë për pagesat mujore. Unë po kërkoj vetëm një 

 

vërtetim të çertifikuar të borxhit me shkrim dore dhe gjithashtu

Email: lauriencia.ruiz1@gmail.com

439 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment