Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

FIDWIRE

 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: 34 rue guzia
 • Qyteti: guzia
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 123
 • Adresa www: ofrojnë kredi në mes të veçantë
 • Listuar: 9 August 2013 8:33 pm
 • Skadon 7885 ditë, 13 orëve
FIDWIRE

Përshkrimi

 

Përshëndetje,

Unë jam një grua në sektorin e naftës. Pas krizës që aktualisht jetojnë në botë, unë mendoj se një shumë detaje që i japin atë që ju duhet. Banka ofron më shumë, por me ritme edhe përtej klientët Nganjëherë nxënësit përjashtuar kostot regjistra. Unë them se është koha për të vënë në dispozicion tim për të kandiduar.

Kështu që unë jam i kënaqur t’ju informoj se tani ju mund të vënë duart tuaja dhe keni nevojë për një kredi për t’ju ndihmuar të bëni të gjitha vështirësitë e shkaktuara nga kriza.

Oferta ime është e hapur për kompanitë, dhe të gjithë personat e karakterit të mirë. Shkalla im është 2% deri 13% interes në vit dyte i shumës për t’u huazuar. ndryshime ndikojnë € 3000 dhe € 351,000,000 kohëzgjatjen e shlyerjes varion nga 8 muaj deri në 300 muaj. Unë ju kujtoj se ju keni një numër të sigurisë dhe të transaksioneve. Fondi i Transaksionit menaxhohet nga rrjeti Wired Federale (FIDWIRE). Sugjerimet tuaja për shëlbimin duhet të studiohen. Ky studim merr vetëm 30 minuta Bëni tuaj e-mail në këtë adresë: pecheux.elvire@gmail.com

1,172 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: pecheux
 • Anëtar prej: 9 August 2013

Shpalljet tjera të postuara nga pecheux

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by pecheux »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: pecheux
 • Anëtar prej: 9 August 2013

Shpalljet tjera të postuara nga pecheux

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by pecheux »

Albanian në Facebook