Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Fabrika e Betonit “SHAQA COMPANY” sh.p.k

 • Personi kontaktues: Sadri Ajeti
 • Telefoni: 044/323730
 • Telefoni mobil: 049/323730
 • Adresa: Te Campi Bondsteel-Sojeve
 • Qyteti: Ferizaj
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 70000
 • Adresa www: www.shaqa-company.com
 • Listuar: 15 July 2011 10:20 am
 • Skadon 7127 ditë, 22 orëve
Fabrika e Betonit “SHAQA COMPANY” sh.p.k
Fabrika e Betonit

Përshkrimi

Ndërmarrja prodhuese tregtare shërbyese SHAQA COMPANY është ndërmarrje që merret me prodhimin e Betonit. Duke qenë fanatik dhe këmbëngulës në realizimin me sukses të projekteve gjigante, duke insistuar në një punë precize dhe me kualitet të lartë, misioni ynë mbetet që ta zgjerojmë veprimtarinë tonë.Ne fuqimisht ruajmë konceptin e motos sonë “Ne ndërtojmë të ardhmen” dhe mundohemi që kjo moto të kontribuojë në ndërtimin e së ardhmës suaj, prandaj besojmë se suksesi jonë dhe i klientëve tanë është i pa shmangshëm. Kurse për më shumë informacione, ju mund të na kontaktoni përmes opsioneve kontaktuese në këtë faqe, apo edhe të na viziton ne Ferizaj.

3,440 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga shaqacompany

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by shaqacompany »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga shaqacompany

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by shaqacompany »

Albanian në Facebook