Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Eurotrans

 • Telefoni: 0280 32 32 23
 • Telefoni mobil: 044 125 846
 • Adresa: rr.Ferizajit , pn
 • Qyteti: Gjilan
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 60000
 • Adresa www: www.eurotrans-ks.com
 • Listuar: 11 June 2011 4:15 pm
 • Skadon 6896 ditë, 4 orëve
Eurotrans
Eurotrans - Fotografi1Eurotrans - Fotografi2

Përshkrimi

Në bazë të sukseseve dhe profilizimit të saj për zhvillimin , modernizimin dhe efikasitetin e punimeve ndërmarrja ndërtimore transportuese NNT “EURO TRANS” në Gjilan – Kosovë ofron shërbime – punime ndërtimore për nevojat dhe kërkesat tuaja :

• Punimet në infrastrukturën rrugore / mihje, ngjeshje dhe nivelizim të rrugës, shtruarje e rrugës me zhavor, përgaditje për asfaltim dhe asfaltim final.
• Instalimin e kanalizimeve të gjitha niveleve,
• Rrënimin dhe transportimin e objekteve ndërtimore,
• Mihjen e dheut të gjitha kategorive,
• Prodhimin dhe montimin e elementeve të betonit: kubzave te betonit, anësoreve, pusetave…etj.

5,945 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook