Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ericagabler

  • Telefoni: 0619401177
  • Adresa: ericagabler11@gmail.com
  • Qyteti: 10823
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 150154
  • Listuar: 25 March 2018 11:04 pm
  • Skadon 9544 ditë, 5 orëve
ericagabler

Përshkrimi

Njoftimi i kredisë ndërmjet kredisë private dhe jo-bankare

Huaja midis kredisë private ose kolegëve ose kredive të komunitetit është një transaksion financiar që përfshin huazimin ose huazimin e parave direkt ndërmjet individëve pa asnjë ndërhyrje të një banke. Pjesa më e madhe e kohës, bëhet në një familje ose në një mjedis miqësor. Por kohët e fundit, gjithnjë e më shumë organizata të specializuara për këtë lloj kredie kanë dalë. Këto platforma që luajnë rolin e ndërmjetësuesit midis huadhënësit dhe investuesit janë duke u bërë më të shumtë në Francë, Belgjikë dhe Zvicër. Në këtë udhëzues ne do t’ju ndihmojmë të zgjidhni platformën më të mirë të kredisë në mes të veçantë dhe të shmangni mashtrimet, duke u nënshtruar një marrëveshje kredie midis individit të rëndë.

Për më shumë informacion, na kontaktoni +33 61 940 1177 ose me email: ovelarjuan18@gmail.com

257 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga ericagabler

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by ericagabler »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga ericagabler

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by ericagabler »

Albanian në Facebook