Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Edialtour Albanian Online Travel Agency

  • Telefoni: +3554264599
  • Fax: +3554264599
  • Adresa: George W. Bush Kulla 1
  • Qyteti: Tiranë
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1233
  • Adresa www: www.edialtour.com
  • Listuar: 18 September 2011 4:39 pm
  • Skadon 6340 ditë, 5 orëve
Edialtour Albanian Online Travel Agency

Përshkrimi

300 Hotele ne Shqiperi ne kohe reale rezervime. Tani me nje portal Hotelesh Shqiptare nga veriu deri ne juge ju munde te prenotoni Hotele ne te gjitha qytetet dhe fshaterat e Shqiperise duke filluar nga hotele te lira e deri ne Hotele Luksoze, Hotele Plazhi, Hotele Biznesi, Hotele Qyteti, Hotele Malore, Hotele Tradicionale etj.

3,948 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook