Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

DNS-Medikal

 • Personi kontaktues: Fredi Panci
 • Telefoni: +35542364478
 • Telefoni mobil: +355682011589
 • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri" Nr. 299
 • Qyteti: Tirane
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 1004
 • Adresa www: http://www.dns-medikal.al
 • Listuar: 16 July 2013 9:18 am
 • Skadon 8228 ditë, 22 orëve
DNS-Medikal

Përshkrimi

DNS – Medikal është zgjidhja juaj e përsosur për pajisje mjekësore dhe materiale konsumi për klinika mjekësore dhe veçanërisht për imazheri. Ne ofrojmë pajisje Ultrasound (ECHO) Portative dhe Staconare me çmime tepër të leverdisshme dhe në gjëndje të përsosur teknike si dhe sigurojmë suport të vazhdueshëm për të ruajtur parametrat e tyre teknike dhe sigurojme materialet e tyre të konsumit, si xhel, leter printerash të llojeve dhe cilësive të ndryshme. Pajisjet tona vijnë nga Gjermania dhe janë të çertefikuara, me sherbime teknike të kryera periodikisht nga përfaqesitë e markave përkatëse. Tek ne do te gjeni gjithashtu pajisje të tjera mjekësore sipas nevojave te klinikes tuaj.

1,630 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Fredi Panci

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Fredi Panci »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Fredi Panci

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Fredi Panci »

Albanian në Facebook