Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Djordje Beocanin

 • Personi kontaktues: Djordje
 • Telefoni: +381 64 10 11 695
 • Adresa: Džona Kenedija
 • Qyteti: Mitrovice
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 40000
 • Listuar: 19 January 2015 6:48 pm
 • Skadon 8780 ditë, 9 orëve
Djordje Beocanin
Djordje Beocanin - Fotografi1Djordje Beocanin - Fotografi2

Përshkrimi

I shitur shumë lloje të kores me cilësi të lartë për pies me shumicë, të mundshme për të filluar shpërndarjen e përditshme të 60-80kg, më vonë negociohet dhe më i lartë. Paketim sipas klientit.

Çmimet: Bakllava: 1,2 euro (rreth 50-60 leh / kg) Kore të zakonshëm: 0,9 euro (rreth 35-42 leh / kg) Peckane trasha: 1,0 euro (rreth 20-25 leh / kg) Raundi i trashë: 1,2 euro (rreth 10 corps / kg)

Garantimin e Cilësisë

896 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Djordje
 • Anëtar prej: 19 January 2015

Shpalljet tjera të postuara nga Djordje

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Djordje »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Djordje
 • Anëtar prej: 19 January 2015

Shpalljet tjera të postuara nga Djordje

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Djordje »

Albanian në Facebook