Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Dhënia e huasë

 • Telefoni: 0785612340
 • Adresa: 12 rue des banquiers
 • Qyteti: Koder Bujares
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3027
 • Listuar: 8 March 2018 12:31 pm
 • Skadon 9280 ditë, 6 orëve
Dhënia e huasë

Përshkrimi

Gjithë kënaqësia është për mua t’ju dërgoj këtë mesazh si një kontribues i kapitalit për të kërkuar nga personi juaj modest një bashkëpunim investimi për t’ju ndihmuar të kapërceni shqetësimet tuaja të ndryshme financiare dhe për të përmbushur qëllimet tuaja për e ardhmja në një kornizë pa vështirësi. Për këtë qëllim, do të sqaroja se qasja ime është që të paraqes ofertën e kredisë (individëve, bizneseve, shoqatave) në vështirësi ose që dëshirojnë të ndihmojnë për të zgjidhur ndonjë nga problemet financiare të tyre ose për të filluar një biznes. Do të doja t’ju them se unë jam i gatshëm t’ju jap një hua prej 3.000 € dhe më shumë se 900.000 € nga të cilat unë kam një kapital në dispozicion për atë rreth 20.000 €. Pra, duke bërë hua duke e bërë këtë kryeqytet të kthehet, gjithashtu do të më ndihmosh për të rritur dividentët e mi. Norma vjetore e shlyerjes 2.2% interes dhe (TEG vjetore). Me këtë në mendje, ju lutem më shkruani ose më kontaktoni me email nëse jeni të interesuar në ofertën time të kredisë në emailin tim.

Unë u jap një person të sinqertë dhe serioz, i cili sigurisht mund të më paguajë brenda një kohe të arsyeshme. Pra, nëse jeni të interesuar, mos hezitoni të më kontaktoni për më shumë informacion.

përzemërsisht

Email: julebredin@gmail.com

384 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Albanian në Facebook