Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Dëshmia e vërtetë për një kredi serioze të fituar

  • Telefoni: 0022962831742
  • Fax: 49632
  • Adresa: Parkstrasse 25 11709 Berlin
  • Qyteti: Basse-Saxe
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 00229
  • Listuar: 29 April 2018 6:18 am
  • Skadon 9609 ditë, 18 orëve
Dëshmia e vërtetë për një kredi serioze të fituar

Përshkrimi

Përshëndetje

 

Dëshmi e shpejtë e kredisë është marrë në angelemaurin16@gmail.com

 

 

Unë jam një tregtar shumica e atyre që pretendojnë të jenë huadhënës janë të gjithë

crooks Unë isha duke kërkuar për kredi ka qenë 2 vjet kam marrë scammed nga

lloj. Unë kam vizituar një faqe të njoftimit të kredisë midis individit serioz

në të gjithë botën dhe unë kam njohur një zonjë të mrekullueshme, të quajtur Znj. ANGELLE MAURIN në

duke i bërë ato kredi dhe duke më dhënë një hua prej 32,000 € që kam

paguaj në 15 vjet me një interes shumë të ulët

në emër të tij është 2% gjatë gjithë periudhës time të kredisë dhe atje mëngjesin tjetër kam marrë

paratë pa protokoll.Ndihmë kredi personale, banka juaj refuzon

dhënia e kredisë, adresa ndaj tij dhe shtrydhja

të kënaqur, por ruhuni nga ju që nuk dëshironi t’i ktheni kreditë. Këtu është e tij

 

e-mail: angelemaurin16@gmail.com

233 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment