Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Dëshmia e një kredie të marrë

 • Personi kontaktues: monaco
 • Telefoni: 98654326
 • Adresa: Deçan
 • Qyteti: Istinić
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 25255
 • Adresa www: Deçan
 • Listuar: 21 July 2019 6:58 pm
 • Skadon 9682 ditë, 6 orëve
Dëshmia e një kredie të marrë

Përshkrimi

Përshëndetje jeta ime ka ndryshuar dhe të gjitha aktivitetet e mia kanë përparuar falë zotit Renelio Fernandez. Kam marrë nga ky njeri një hua prej 90,000 €. Këtu është e tij Email: reneliofernandez@gmail.com

Zoti e bekoftë atë

172 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: monaco
 • Anëtar prej: 21 July 2019

Shpalljet tjera të postuara nga monaco

Latest items listed by monaco »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: monaco
 • Anëtar prej: 21 July 2019

Shpalljet tjera të postuara nga monaco

Latest items listed by monaco »

Albanian në Facebook