Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

dëshmi e gjallë e marrëveshjeve të kredisë në mes të individëve

  • Telefoni: 065415263
  • Adresa: 12e rue kosova
  • Qyteti: Aliko
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 9710
  • Adresa www: www.reseau-finances.com
  • Listuar: 4 November 2016 4:30 pm
  • Skadon 9068 ditë, 9 orëve
dëshmi e gjallë e marrëveshjeve të kredisë në mes të individëve

Përshkrimi

dëshmi e gjallë e marrëveshjeve të kredisë në mes të individëve

 

Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe ai kishte shumë borxhe për të paguar para fundit të janarit 2015 dhe për të filluar biznesin tim. I pyetur fqinjët e mi dhe unë kam bankën time për ndihmë, por njerëzit nuk duan të ndihmojnë veten; Unë kam qenë në vështirësi serioze. Unë iu përgjigja disa oferta të kredisë në internet dhe unë mashtrojnë dy herë. Por, për të vazhduar hulumtimet e mia, kam lexuar një dëshmitar i gatshëm që fliste për një grua të ndershme dhe serioze. E pra kjo grua është kontaktuar Lopa Gladys dhe më ka ndihmuar me një kredi prej 60,000 €. Unë ju garantoj se kam marrë kredi javën e kaluar dhe në sajë të kësaj të holla, unë mund të paguani faturat e mia. EIle është e vërtetë që unë kam rënë dakord për të paguar për të holla dhe jo i keq sa crooks tjera. Nëse ju doni të kredisë, ju këshilloj dhe të ju udhëzojë për këtë grua dhe ju nuk do të jenë të pakënaqur. Nuk keni adresën tuaj e-mail: reseaufinance510@gmail.com

E-mail: L-Anna-g229@gmx.fr

Website: /www.reseau-finances.com

820 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment