Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

darinamatus122@gmail.com

  • Telefoni: +33756870126
  • Adresa: Gjirokastër
  • Qyteti: Gjirokastër
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 6002
  • Listuar: 4 March 2018 7:11 pm
  • Skadon 9679 ditë, 20 orëve
darinamatus122@gmail.com

Përshkrimi

Zgjidhje për të gjitha problemet tuaja financiare.

Përshëndetni të gjithë.

Unë jam një financues privat, marr kredi privatisht për njerëzit në vështirësi financiare. Kushtet e mia të kredisë janë të thjeshta dhe të përcaktuara mirë prej 10,000? në 500,000? nga më shumë dhe me kushte shumë të thjeshta; një normë interesi prej 3%. Unë ofroj kredi në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Unë nuk e di qëllimin tuaj dhe transferimi im është siguruar nga një bankë për siguri. Oferta ime e kredisë nuk kërkon shumë dokumente, por pasohet nga një njohje e një avokati të ndershëm dhe të besueshëm. Më kontaktoni dhe ju do të shërbeni. Unë jam i gatshëm t’ju kënaq brenda 72 orëve nga marrja e kërkesës suaj. Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni me adresën time.

E-mail: +33756870126 / darinamatus122@gmail.com

154 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga darinamatus122@gmail.com

Latest items listed by darinamatus122@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga darinamatus122@gmail.com

Latest items listed by darinamatus122@gmail.com »

Albanian në Facebook